17
Paź

Urząd Wojewódzki. Uroczyste Podpisanie Umowy o Dofinansowanie Projektu.

W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach przedstawiciele Jastrzębskiej Spółki Węglowej uroczyście podpisali umowę o dofinansowanie projektu „Modernizacja baterii koksowniczej nr 4 w Koksowni Przyjaźń” z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Zaprezentowano jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, które poprawi proces produkcyjny, ograniczając oddziaływanie koksowni na środowisko naturalne. Możemy być dumni, że jesteśmy w tej dziedzinie liderami i możemy wiedzą i doświadczeniem dzielić się z państwami z całego świata. Ta inwestycja to także przykład konsekwencji w zmienianiu i odbudowywaniu przemysłu w Polsce.

14
Paź

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrektorom, Nauczycielom i Wszystkim Pracownikom Oświaty składam serdeczne podziękowania i słowa uznania za odpowiedzialną pracę na rzecz kształtowania umysłów i serc młodego pokolenia Polaków.
Życzę Wszystkim wytrwałości w kształtowaniu lepszej przyszłości, wielu sukcesów zawodowych, zadowolenia z wykonywanej pracy i aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania

14
Paź

KONWENCJA WYBORCZA TYCHY.

14 października,na ostatniej prostej kampanii wyborczej zaprezentowaliśmy kolejną mocną drużynę Prawa i Sprawiedliwości. W Tychach o fotel prezydenta powalczy Anita Skapczyk, która przedstawiła program wyborczy oraz kandydatów do rady miasta. Na scenie pojawili się także kandydaci do Sejmiku Województwa Śląskiego. Tutaj liderem listy jest Jakub Chełstowski. Trzymajmy kciuki za wszystkich kandydatów i okazujmy im tak potrzebne wsparcie!

12
Paź

ZESPÓŁ TRÓJSTRONNY DO SPRAW BEZPIECZEŃSTWA GÓRNIKÓW.

W Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbyło się spotkanie Zespołu Trójstronnego ds. bezpieczeństwa socjalnego górników. Razem ze stroną społeczną, przedstawicielami spółek węglowych i instytutów branżowych omawiamy aktualną sytuację w górnictwie

12
Paź

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE – KONWENCJA PiS.

Od hymnu państwowego i wystąpienia Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego rozpoczęła się regionalna konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach.

9
Paź

EUROPARLAMENT 9 PAŹDZIERNIK 2018

W Europarlamencie trwa debata w sprawie polskiej drogi do czystego środowiska. W pierwszej sesji przedstawiane jest stanowisko strony społecznej, które wypracowano w czasie obrad sierpniowego #SpołecznegoPRE_COP24 w Katowicach. Swoje stanowisko mają także przedstawić przedstawiciele zagranicznych związków zawodowych.

8
Paź

” Z DEMOKRACJĄ NA TY – 100 LAT NIEPODLEGŁEJ”

8 października odbył się półfinał konkursu „ Z Demokracją na Ty – 100 lat Niepodległej”. Zostali wyłonieni uczestnicy finału, który odbędzie się w MCK im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej. Tradycyjnie dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe a dla zwycięzców konkursu nagrodą będzie wyjazd do Parlamentu Europejskiego – wyjazd studyjny zaplanowany na pierwsze półrocze 2019.

7
Paź

KONWENCJA PiS SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Niedziela, 7 października w Siemianowicach Śląskich odbyła się Konwencja PiS, gdzie zaprezentowaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do rady miasta oraz sejmiku województwa śląskiego, a także potwierdziliśmy poparcie dla obecnie urzędującego prezydenta miasta Rafała Piecha. Wierzymy, że wspólna ciężka praca pozwoli miastu rozwinąć się jeszcze szybciej!

6
Paź

KONWENCJA PiS RUDA ŚLĄSKA

6 października odbyła się Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Rudzie Śląskiej. Na czele silnej drużyny stanął w tym mieście Marek Wesoły. Wierzymy, że Ruda Śląska doczeka się tak potrzebnej zmiany już 21 X!

5
Paź

KONWENCJA PiS CHORZÓW.

Konwencja Wyborcza Prawa i Sprawiedliwości w Chorzowie. Świetna drużyna jest gotowa do ciężkiej pracy i dobrej zmiany w samorządach. Wspólnie wsparliśmy również kandydata na Prezydenta Chorzowa senatora RP Leszka Piechotę. Leszek to mądry, kulturalny i uczciwy człowiek. A samorządy takich właśnie ludzi potrzebują.